Корисні сайти

Корисні сайти
на допомогу учням, учителям і батькам

http://www.mon.gov.ua/ 

-сайт Міністерства освіти і науки України

http://ua.lokando.com/

• Репозитарій навчального контенту – це спеціалізований український портал, на якому розміщено багато навчальних матеріалів. Це можуть бути файли матеріалів або посилання на сайти, де ці матеріали можна передивлятися, завантажити, придбати.

• Кожний об’єкт у репозитарії має детальний опис, з якого можна дізнатися про вміст і призначення об’єкта, про особливості його відтворення і використання.

• Визначено також типи навчальних об’єктів – підручник, конспект уроку, тест, навчальне відео тощо.

• Об’єкти поєднано в тематичні набори за предметами, класами, підручниками певних авторів. Усе це забезпечує швидкий і зручний пошук потрібного об’єкта.

• У репозитарії в якості повнотекстових електронних підручників розміщено посилання на електронні версії оригінал-макетів підручників, розміщені на відповідних ресурсах за правами видавництв, які постачають друковані підручники за держзамовленням.

• Перейшовши за таким посиланням, ви потрапите на сайти видавництв і зможете передивлятися підручники в режимі онлайн.

http://ostriv.in.ua/

Основні цілі Всеукраїнського освітнього порталу “Острова знань” для вчителів:

• надання підтримки професійної діяльності вчителя;

• надання можливості самореалізації та самоствердження через спільну практичну діяльність;

• створення та підтримка нових освітніх ініціатив;

• створення єдиного інформаційного педагогічного ресурсу;

• організація практичної діяльності та взаємодії вчителів у мережі;

• підготовка єдиної бази текстових, аудіо та відеоматеріалів для віддаленого навчання й екстернату;

• розвиток і реалізація творчих здібностей учасників проектів.

Основні цілі Всеукраїнського освітнього порталу «Острова знань» для учнів:

• надання підтримки учневі в учбовому процесі;

• надання можливості самореалізації та самоствердження через спільну практичну діяльність;

• участь у різноманітних проектах та набуття знань в різних предметних галузях;

• розширення кола спілкування, виховання толерантності, розвиток критичного мислення;

• отримання доступу до учбових та пізнавальних матеріалів дітям з особливими потребами, дітям що навчаються за кордоном та учням екстернату;

• розвиток самостійності й відповідальності;

• робота в одній команді учнів і вчителів.

Для загальної аудиторії, у тому числі для батьків, використання Всеукраїнського освітнього порталу «Острова знань» – це можливість безпосередньої участі в навчальному та позанавчальному процесах, в оцінюванні якості освіти, в обговоренні й створенні проектів, які можуть визначати стратегію розвитку освіти загалом.

http://osvita.ua/

Освіта – це одна з найважливіших речей, яку ми отримуємо в житті. Це довгий і тернистий шлях, на якому знання, навички та цінності передаються від одного покоління до іншого за допомогою книг, викладання, обговорення, а в останні роки – й Інтернету.

Основна мета сайту – надання об’єктивної всебічної інформації, яка стосується освіти. Щоденні новини освіти та науки в Україні та за кордоном, поради абітурієнтам, дистанційна освіта, зовнішнє тестування, статті, календар подій, законодавство, каталог сайтів, реферати тощо.

Найсвіжіші новини та найповніша інформація для учнів, студентів, педагогів, батьків.

http://presa.ua/

ДП «Преса» пропонує широкий спектр послуг, які користуються попитом споживачів на сучасному ринку розповсюдження періодичних видань.

Зайшовши на сайт ДП «Преса», ви можете легко переглянути каталог передплати періодичних видань і швидко здійснити передплату , не витрачаючи свій час на відвідування поштового відділення.

http://www.chl.kiev.ua/

Українська асоціація працівників бібліотек для дітей є всеукраїнською громадською організацією, що на добровільних засадах об’єднує працівників бібліотечних, інформаційних, навчальних установ, що сприяють удосконаленню інформаційного і бібліографічно-бібліотечного забезпечення дітей.

Матеріали сайту призначено не тільки читачам-дітям, але й батькам, педагогам, бібліотечним фахівцям.

Тут Ви знайдете актуальну інформацію про життя Бібліотеки та інших дитячих бібліотек України, дізнаєтесь про найкращі сучасні видання для дітей, зможете здійснити пошук в нашому електронному каталозі, ознайомитися з перлинами книговидання для дітей з Фонду рідкісної книги, задати питання бібліографу тощо.

Ми сподіваємось, що Ваша подорож сторінками нашого сайту буде цікавою і корисною!

http://osnova.com.ua/

Вас вітає Видавнича група «Основа» – загальновизнаний лідер на ринку науково-методичної літератури й педагогічної преси, досвідчений експерт у питаннях педагогіки, психології й виховання.

Ми надаємо комплексну інформаційно-методичну підтримку педагогам. Одним із найважливіших напрямків нашої роботи є випуск науково-методичної літератури для працівників шкіл, дитячих садків, для всіх категорій – від учителів до директора, від логопеда до музичного керівника; усі теми, усі види книг – від робочої документації до конспектів занять. Завжди актуальні теми, інформативність, практичність. Ми переконані, що література для вчителів не повинна бути нудною та нецікавою.

http://journal.osnova.com.ua/journal/44

Практичний журнал для шкільного бібліотекаря пропонує:

актуальні питання функціонування шкільних бібліотек;

теоретичні та методичні аспекти діяльності;

інноваційні ідеї та готові розв’язання проблем сучасної шкільної бібліотеки;

досвід і поради колег.

http://bookland.net.ua/

Художня література для дорослих та дітей на будь-які смаки, включаючи твори шкільної програми. Читайте он-лайн, скачуйте в форматах для електронних книжок, планшетів, комп’ютерів і смартфонів.