Пільговий проїзд

Відповідно до рішення Вінницької міської ради від 26.12.2014 №1944

“Про затвердження Комплексної програми “Основні напрямки соціальної політики у м.Вінниці на 2015-2020 роки” встановлено пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості).

Окрім цього вартість, проїзду в маршрутних таксі на навчання до школи та в зворотньому напрямку становить 50% від вартості квитка.

Зверніть увагу! Всі пільгові тарифи діють за наявності учнівського квитка.

Post Author: admin_sch9

3 thoughts on “Пільговий проїзд

• екскурсії по Україні

(05.10.2017 - 10:30)

Турестично агенція ANBtour запрошує ескурсії ,по всій Україні маємо багато річний досвід роботи, ціни наступніші у місті, маємо свій транспор заходьте на наш сайт http://anbtour.vn.ua Тел 0969533474.0935157572

• SuperSnake

(12.01.2019 - 17:39)

28 вересня до Всеукраїнського дня бібліотек у бібліотеці закладу був проведений День відкритих дверей на тему: Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся. Інформаційні центри ЄС при бібліотеках . Захід передбачав інформування учнів про ЄС та Європейський вибір України. Основна мета бесіди – поширення інформації про Європейський Союз через Інформаційні центри при бібліотеках, а також надання допомоги учням у навчанні та проведенні дослідницької роботи з питань Євроінтеграції.

• Спарк

(15.01.2019 - 00:14)

СНІД (синдром набутого імунодифіциту) – чума ХХ століття. Поки що це – невиліковна хвороба. Людство сподівається, що у ХХІ столітті нарешті буде знайдено ліки від цієї хвороби. У бібліотеці закладу були проведені круглі столи з учнями 8 – 9-х класів, метою яких було застерегти молодь про небезпеку, дати елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою, як захиститись від СНІДу, профілактика цієї хвороби.