Школа

Вас вітає Комунальний заклад “Загальноосвтіня школа І-ІІІ ступенів №9 ВМР”. Залиште своє звернення тут

Post Author: admin_sch9

One thought on “Школа

• bystrodengi

(18.02.2019 - 04:15)

Базова середня освіта здобувається учнями, як правило, в середніх загальноосвітніх навчальних закладах. Після отримання атестату про закінчення базової загальної середньої освіти учень може продовжити навчання у школі та отримати атестат про повну загальну середню освіту після закінчення 11-го класу в Україні, або ж продовжити навчання, за вибором у професійно-технічному навчальному закладі або в технікумі за результатом вступних випробувань, разом із здобуттям початкової фахової освіти. Повна загальна середня освіта може здобуватися також у професійно-технічних та вищих навчальних закладах І–ІІ рівнів акредитації разом із здобуттям початкової фахової освіти.