Інформація щодо карантину

УКРАЇНА

Міністерство освіти і науки

ДЕПАРТАМЕНТ  освіти  і  науки

Вінницької обласної державної адміністрації

вул. М.Оводова 33, м. Вінниця, 21100  тел.61-16-69,  факс 53-15-02 e-mail: upr_osvit@vin.gov.ua код за ЄДРПОУ 02141271

                                    

_____________№ ____________           

На №_______________________

 

Керівникам органів управління  освітою райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад.

Директорам закладів фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти обласного підпорядкування

 

Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації інформує, що у зв’язку із оголошеним карантином змінено терміни проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання:

04 квітня 2020 року – українська мова та література;

11 квітня 2020 року – інші навчальні предмети.

Просимо зазначену інформацію довести до відома педагогів, учнів та батьків.

Заступник директора

Департаменту освіти і науки                                              Олена ЧОРНА

 

 

 

Вінницька міська рада

Департамент освіти

НАКАЗ

11.03.2020                                                                                        №   119

м. Вінниця

                                 

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу

в закладах загальної

середньої  та позашкільної освіти

          На виконання рішення Вінницької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №8 від 11.03.2020р.) на основі Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  та інструктивно-рекомендаційного листа Міністерства освіти і науки України від 11.03.2020 р. № 1/9-154, з метою запобігання та недопущення поширення захворювання на  коронавірус COVID-19

 

Н А К А З У Ю:

 

 1. Керівникам закладів загальної  середньої та позашкільної освіти Вінницької міської об’єднаної територіальної громади:
  • Призупинити освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти Вінницької міської об’єднаної територіальної громади з 12.03.2020р. по 03.04.2020р. включно.
  • Відмовитись від проведення та участі у масових заходах освітнього, наукового, соціального та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території закладів освіти, зокрема проведення олімпіад, спартакіад, змагань, конкурсів (зокрема конкурсів фахової майстерності), виставок, концертів, пробного зовнішнього незалежного оцінювання тощо.
  • Для оперативної ліквідації можливих аварійних ситуацій, забезпечення збереження матеріальних цінностей та устаткування, підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму, на період призупинення функціонування закладів загальної середньої та позашкільної освіти, призначити чергових, відповідальних працівників з числа адміністрації, необхідних технічних працівників для забезпечення життєдіяльності закладу, та інших вкрай необхідних працівників за рішенням керівників.
  • Перевести працівників закладів освіти на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт ( організаційно-педагогічна, методична, наукова, інша педагогічна діяльність тощо). Оплату праці усім працівникам закладів освіти, навчання яких призупинено на період карантину, здійснювати в розмірі середньої заробітної плати, а тих педагогічних працівників, оплата яких здійснюється за тарифікацією, із розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, з дотриманням при цьому умов чинного законодавства.
 2. Заклади дошкільної освіти Вінницької міської об’єднаної територіальної громади перевести на особливий режим роботи.
 3. Керівникам закладів дошкільної освіти Вінницької міської об’єднаної територіальної громади в умовах особливого режиму роботи:
  • Організувати інформування щодо заходів запобігання поширення хвороби, проявів хвороби та дій у випадку захворювання.
  • Рекомендувати батькам за можливості не вести дітей в заклади дошкільної освіти.
  • Посилити контроль за станом здоров’я дітей під час прийому до ЗДО.
  • Категорично заборонити відвідування ЗДО дітям та працівникам з ознаками ГРВІ.
  • Суворо дотримуватись вимог протиепідемічного режиму: санобробка, провітрювання, тощо.
  • Здійснювати постійний моніторинг дітей, що захворіли.
  • У разі ускладнення ситуації вжити заходів по призупиненню роботи ЗДО.
 4. На час вимушеного призупинення освітнього процесу працівникам закладів здійснювати виплату заробітної плати відповідно до вимог чинного законодавства.
 5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

Директор Департаменту                                                    О. Яценко

 

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

* 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 ( 59-50-77, факс: 59-51-45, E-mail: parfilov@vmr.gov.ua

Протокол  № 10

від 16 березня 2020 року

засідання міської комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

Порядок денний:

 

Про додаткові заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

 

Присутні: голова комісії, заступник міського голови Якубович Г.А., секретар міської ради Яблонський П.В., заступник голови комісії, секретар комісії, члени комісії, директор департаменту освіти, директор департаменту культури, директор департаменту соціальної політики, голова комітету по фізичній культурі і спорту, представники засобів масової інформації.

 

З інформацією по даному питанню виступили: голова комісії Вінницький міський голова Моргунов С.А., директор департаменту охорони здоров’я Шиш О.В., директор департаменту освіти Яценко О.В., директор департаменту адміністративних послуг Копчук І.В., директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку Варламов М.В., директор департаменту соціальної політики Войткова В.Р., директор департаменту культури    Філанчук М.В.  та голова комітету по фізичній культурі і спорту Краєвський С.С.

 

У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації на території інших держав та прийняттям відповідного рішення Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 2 від 10 березня 2020 року) ситуація, що пов’язана із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби на території України, спричиненої коронавірусом, класифікована як медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру державного рівня.

 

 

Заслухавши та обговоривши виступи членів комісії, враховуючи ситуацію із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, керуючись ст. 30 Закону України «Про забезпечення санепідблагополуччя населення» від 24.02.1994р., пунктом 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, пунктами 3.1 та 4.1 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

Вирішила:

 

 1. З 00год. 00хв. 17 березня поточного року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування з присутністю більше 10 осіб, розташованих на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, до скасування обмежувальних заходів:
 • центрів надання адміністративних послуг;
 • фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів;
  • зоопарків, водних парків, парків атракціонів;
 • усіх торгівельних закладів, крім продуктових, побутової хімії, аптек та АЗС;
 • торговельно-розважальних центрів;
 • ринків (крім продовольчої групи товарів);
 • перукарень;
 • ресторанів, закладів громадського харчування, в тому числі у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів (в режимі відвідування);
 • інших підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які надають платні послуги населенню, не пов’язані з охороною здоров’я та життєзабезпеченням.

         Заборонити з 00год. 00хв. 17 березня поточного року заселення громадян в готелі, хостели та інші заклади готельного типу.

 1. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього протоколу згідно з чинним законодавством України.
 2. У зв’язку із наявністю в резерві марлевих масок, директору комунального неприбуткового підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» видавати їх за заявками керівників підприємств, установ та організацій, що забезпечують життєдіяльність, погодженими з відділом з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності.
 3. Вінницькому міському відділу ГУ НП України у Вінницькій області спільно з Вінницьким міським відділом Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції МВС забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

 

 

 1. Департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю довести до населення міста інформацію, зазначену у пунктах 1-4 даного рішення.
 2. Керівникам структурних підрозділів міської ради довести вимоги даного рішення до зацікавлених посадових осіб.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради та профільних заступників міського голови.

 

 

 

 

Голова комісії                                                  Сергій Моргунов

Секретар комісії                                                Олена Осадчук

 

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

* 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 ( 59-50-77, факс: 59-51-45, E-mail: parfilov@vmr.gov.ua

Протокол  № 9

від 13 березня 2020 року

засідання міської комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

Порядок денний:

 

Про додаткові заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

 

Присутні: голова комісії, перший заступник голови комісії, заступник міського голови Якубович Г.А., заступник голови комісії, секретар комісії, члени комісії, директор департаменту освіти, представники засобів масової інформації.

 

З інформацією по даному питанню виступили: голова комісії, Вінницький міський голова Моргунов С.А., директор департаменту освіти Яценко О.В., директор департаменту адміністративних послуг Копчук І.В. та начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності Парфілов О.М.

 

У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації на території інших держав та прийняттям відповідних рішень Урядом України і обласною комісією з питань ТЕБ та НС, виникла необхідність вжиття додаткових, більш кардинальних заходів щодо попередження розповсюдження на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 

Заслухавши та обговоривши виступи членів комісії, враховуючи ситуацію із захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, керуючись ст. 30 Закону України «Про забезпечення санепідблагополуччя населення» від 24.02.1994р., пунктом 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, пунктами 3.1 та 4.1 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

Вирішила:

 

 1. Заборонити на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади проведення масових заходів.
 2. Скасувати проведення особистих прийомів громадян в усіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування.
 3. Керівникам підприємств, установ та організацій:
  • Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;
  • Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій;
  • Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, що відвідували країни інфекційного ризику;
  • Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.
 4. Департаменту освіти, керівникам закладів дошкільної освіти всіх форм власності, тимчасово з 14 березня до 3 квітня включно призупинити освітній процес в закладах дошкільної освіти.
 5. Керівникам КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1 Вінницької міської ради» та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №2 Вінницької міської ради» тимчасово з 14 березня до 3 квітня включно призупинити надання статутних послуг мешканцям Вінницької міської ОТГ.
 6. Керівникам ринків, великих торгових закладів:
 • посилити дезінфекційні та протиепідемічні заходи;
 • проводити санобробку місць скупчення людей не менше 3-х разів на день;
 • опрацювати питання дистанційного замовлення та доставки продуктів харчування до споживача.
 1. Вінницькому міському відділу ГУ НП України у Вінницькій області спільно з Вінницьким міським відділом Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції МВС забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.
 2. Департаменту у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю довести до населення міста інформацію, зазначену у пунктах 1-7 даного рішення.
 3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Якубович Г.А.

 

 

Голова комісії                                                  Сергій Моргунов

 

 

             Секретар комісії                                                Олена Осадчук

 

ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

МІСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

* 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 59 ( 59-50-77, факс: 59-51-45, E-mail: parfilov@vmr.gov.ua

 Протокол  № 8

від  11 березня 2020 року

 засідання міської комісії

з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  

Порядок денний: Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 Присутні: голова комісії, перший заступник голови комісії, заступник міського голови Якубович Г.А., в.о. керуючого справами виконкому Чорнолуцький С.Г., заступник голови комісії, секретар комісії, члени комісії, директор департаменту культури, директор департаменту освіти, голова комітету по фізичній культурі і спорту, начальник відділу молодіжної політики.

З інформацією по даному питанню виступив директор департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради Шиш Олександр Володимирович.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України станом на ранок 11 березня 2020 року світі зареєстровано 119 132 випадків захворювання COVID-19, з них 4284  закінчились смертю, у той же час 65 776 (55,2%) осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 38 176 випадків у 108 країнах/територіях/регіонах.

На території Європейського регіону зареєстровано 18 057 випадків захворювання COVID-19  та 715 летальних випадків. Станом на ранок 11 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. Загалом за весь період Центр громадського здоров’я України отримав 43 підозр про захворювання на COVID-19.

У зв’язку із поширенням COVID-19 в світі, громадянам України рекомендується тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Зокрема до Іспанії, північних регіонів Італії, Франції, В‘єтнаму, Республіки Корея, Японії, Ірану.

З метою запобігання занесенню та розповсюдження випадків гострої коронавірусної хвороби на території Вінницької міської ОТГ вжиті наступні заходи:

Наказом департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації від 29.01.2020 р. № 184 визначені заклади охорони здоров’я для розгортання госпітальних баз для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV 9 (КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» для дорослого населення та КНП «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня» для дитячого населення) та персональний склад спеціалізованих інфекційних бригад для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.

Наказом департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради від 30.01.2020 року №29 «Про заходи щодо посилення санітарно-епідемічного контролю» затверджений персональний склад оперативного медичного штабу по організації заходів на випадок епідемічних ускладнень на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, який забезпечує координацію заходів з надання медичної допомоги населенню та проведення протиепідемічних заходів на території Вінницької міської ОТГ.

Спільним наказом департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради та Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 17.02.2020 р. №36-6/0 затверджений оперативний план реагування на випадок занесення на територію Вінницької міської об’єднаної територіальної громади коронавірусної хвороби 2019 (СОVID-2019). Відповідні плани та алгоритми розроблені в закладах охорони здоров’я, підпорядкованих департаменту охорони здоров’я міської ради.

Медичні працівники опрацювали нормативно-правові акти МОЗ України щодо надання медичної допомоги особам, що відповідають визначенню випадку коронавірусу, зокрема Стандарт надання медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019 (СОVID-2019), затверджений наказом МОЗ України від 25.02.2020 року №552. Забезпечена готовність інфекційного відділення КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» для надання медичної допомоги особам, що відповідають визначенню випадку коронавірусної хвороби 2019 (СОVID-2019). Створений та поповнюється запас необхідних лікарських засобів, в тому числі противірусних та антибактеріальних препаратів, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних, антисептичних та інших матеріальних ресурсів для надання медичної допомоги при коронавірусній хворобі 2019.

З медичними працівниками закладів охорони здоров’я, підпорядкованими департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради, проведені повторні заняття щодо використання засобів індивідуального захисту та їх утилізації,   методиці відбору, зберігання та транспортування зразків матеріалів від осіб, які відповідають визначенню випадку коронавірусної хвороби.

Рішенням сесії Вінницької міської ради від 28.02.2020 року № 2160 з метою недопущення поширення нового коронавірусу (2019-n CoV) додатково виділені кошти в сумі 793,392 тис.грн. для закупівлі засобів індивідуального захисту, медикаментів, обладнання, дезінфікуючих засобів та облаштування кисневих точок в боксах інфекційного відділення КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1», яка наказом департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації від 29.01.2020 року №184 «Про заходи щодо посилення епідемічного контролю» визначена для розгортання госпітальної бази для надання медичної допомоги особам, які відповідають визначенню випадку 2019- nCoV.

Фахівцями департаменту охорони здоров’я Вінницької міської ради, департаменту у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю та Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться санітарно-освітня робота серед населення з висвітленням об’єктивних матеріалів щодо правил профілактики гострих респіраторних захворювань та захворювань, спричинених новим коронавірусом.

Враховуючи доповіді, керуючись ст. 30 Закону України «Про забезпечення санепідблагополуччя населення» від 24.02.1994р., пунктом 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, підпунктами 1 та 2 пункту 4 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Затвердити склад міського оперативного штабу з питань запобігання занесенню та поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19 (додаток 1).
 2. Затвердити Комплексний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19 на 2020 рік (додаток 2).
 3. Керівникам структурних підрозділів Вінницької міської ради, підпорядкованих установ, підприємств та організацій забезпечити виконання в повному обсязі Комплексного плану протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади випадків гострої респіраторної хвороби COVID-19 на 2020 рік.
 4. Департаменту охорони здоров’я забезпечити:

4.1. Роботу оперативного медичного штабу при департаменті охорони здоров’я міської ради щодо організації заходів на випадок епідемічних ускладнень, спричинених коронавірусом.

 • Координацію заходів з надання медичної допомоги населенню, проведенню протиепідемічних заходів при виявленні осіб, що відповідають визначенню випадку коронавірусної інфекції.
 • Готовність КНП «Вінницька міська клінічна лікарня №1» до надання медичної допомоги дорослому населенню, що відповідає визначенню випадку коронавірусної інфекції.

4.4. Спільно з відділом оперативного реагування «Цілодобова варта» створити «Гарячу лінію» для надання медичних консультацій, а також для обліку мешканців, які прибувають або планують прибути з країн, де зафіксовані випадки спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19.

 1. Керівникам закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги ВМОТГ забезпечити:

5.1.Закупівлю у повному обсязі лікарських засобів, у тому числі противірусних та антибактеріальних препаратів, а також засобів індивідуального захисту, дезінфекційних, антисептичних та інших матеріальних ресурсів для створення незнижувального запасу.

Термін – негайно.

5.2. Контроль за цільовим, раціональним та ефективним використанням медикаментів, виробів медичного призначення  та обладнання.

5.3. Наявність для медичного персоналу, який працює в безпосередній близькості до хворих, та буде задіяний для надання медичної допомоги особам, що відповідають визначенню випадку гострої коронавірусної хвороби СОVID-2019, засобів індивідуального захисту (респіраторів класу захисту не нижче FFР3, захисних окулярів (екранів), разових рукавичок, комбінезонів, халатів, тощо).

5.4. Здійснення у повному обсязі заходів інфекційного контролю та алгоритму дій лікарів закладів охорони здоров’я при зверненні та наданні медичної допомоги пацієнту з підозрою на коронавірусну хворобу 2019 р.

5.5. Неухильне виконання нормативно-правових актів МОЗ України щодо   надання медичної допомоги особам, що відповідають визначенню випадку коронавірусу.

5.6. Відбір зразків матеріалів від особи, яка відповідає визначенню випадку коронавірусна хвороба 2019, відповідно до інструкції щодо відбору, зберігання та транспортування зразків матеріалів з подальшим їх направленням у вірусологічну лабораторію ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України».

5.7. Негайне інформування ДОЗ ВМР, ВМУ ГУ ДПСС у Вінницькій обл., ДОЗ облдержадміністрації та ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» про виявлення осіб, що відповідають визначенню випадку коронавірусу.

5.8. Проведення широкої просвітницької роботи серед населення, з висвітленням в засобах масової інформації об’єктивної ситуації щодо загальних правил профілактики гострих респіраторних захворювань та захворювань, спричинених новим коронавірусом.

 1. Директору департаменту охорони здоров’я та начальнику Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області забезпечити контроль дотримання санітарно-гігієнічного і протиепідемічного режимів в закладах охорони здоров’я Вінницької міської ОТГ.
 2. Департаменту енергетики, транспорту та зв’язку посилити заходи щодо протиепідемічного режиму та поточної дезінфекції (не менше 3 на добу) на громадському, авіаційному та автомобільному транспорті.
 3. Департаменту освіти, керівникам закладів освіти всіх форм власності тимчасово з 12 березня до 3 квітня поточного року призупинити навчальний процес в закладах загальної середньої освіти та позашкільної освіти міста. У закладах дошкільної освіти ввести особливий режим роботи:

– забезпечити підпорядковані заклади бактерицидними лампами та безконтактними термометрами;

– рекомендувати батькам за можливості не вести дитину до закладу;

– посилити контроль стану здоров’я дітей під час прийому до садочка;

– категорично заборонити відвідування закладів дошкільної освіти дітям та працівникам з ознаками ГРВІ;

– суворо дотримуватись виконання вимог протиепідемічного режиму: санобробка, провітрювання, тощо;

– здійснювати постійний моніторинг дітей, що захворіли;

– у разі ускладнення ситуації вжити заходів щодо призупинення роботи закладів дошкільної освіти.

 1. Департаменту культури, відділу молодіжної політики та комітету по фізичній культурі та спорту, іншим фізичним та юридичним особам тимчасово з 12 березня по 3 квітня поточного року включно призупинити проведення мистецьких, спортивних, культурно-масових та інших заходів з масовим перебуванням людей, обслуговування споживачів культурних та інших послуг в бібліотечних, клубних, спортивних закладах, навчальний процес у мистецьких школах, кінопокази у кінотеатрах, роботу любительських об’єднань, клубів за інтересами, репетицій творчих колективів, поїздок на конкурси різних рівнів дітей та молоді.
 2. Департаменту адміністративних послуг підготувати листи керівникам ринків, великих торгових та розважальних закладів щодо:

– обмеження проведення масових заходів;

– припинення роботи дитячих атракцій;

– встановлення засобів для дезінфекції рук;

– інформування громадян про наявність достатньої кількості продуктів харчування;

– посилення дезінфекційних та протиепідемічних заходів.

 1. Департаменту соціальної політики та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

11.1. Забезпечити соціальних працівників засобами індивідуального захисту.

11.2. Спільно з департаментом охорони здоров’я провести навчання соціальних працівників щодо надання консультацій особам, які знаходяться на соціальному супроводі.

11.3. Тимчасово до 3 квітня поточного року скасувати проведення масових заходів.

 1. Керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності:

12.1. Встановити засоби для дезінфекції рук.

12.2. Забезпечити безперешкодну та безкоштовну можливість миття рук мешканцям міста.

12.3. Ввести особливий режим роботи, суворо дотримуватися виконання вимог протиепідемічного режиму (санобробка, провітрювання тощо).

12.4. Категорично заборонити працівникам з ознаками ГРВІ відвідування підпорядкованих закладів.

 1. Відділу звернень апарату міської ради та її виконкому та секретаріату міської ради на період проведення попереджувальних заходів організувати особисті прийоми міського голови, його заступників, депутатів, керівників структурних підрозділів міської ради в телефонному режимі.
 2. На період проведення попереджувальних заходів скасувати закордонні відрядження для працівників міської ради та комунальних підприємств.
 3. Рекомендувати мешканцям міста утриматись від поїздок до країн, де зафіксовано коронавірус, а також переміщення до інших населених пунктів України.
 4. Рекомендувати мешканцям міста на період проведення попереджувальних заходів утриматись від звернень до центрів надання адміністративних послуг («Прозорих офісів») без нагальної потреби.
 5. Департаменту у справах засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю:

17.1. Довести через ЗМІ до населення міста вимоги пунктів 1-16 даного рішення.

17.2. Забезпечити висвітлення у ЗМІ об’єктивних матеріалів щодо правил профілактики гострих респіраторних захворювань та захворювань, спричинених новим коронавірусом.

 1. З метою проведення моніторингу виконання даного рішення, заступнику міського голови Форманюку М.В. створити робочі групи, до складу яких включити представників Вінницького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Національної поліції, КП ВМР «Муніципальна варта» та представників ЗМІ.
 2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності направити копію даного протоколу начальнику Вінницького гарнізону.
 3. Керівникам структурних підрозділів міської ради довести вимоги даного рішення до зацікавлених посадових осіб.
 4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради та профільних заступників міського голови.

 

 

Голова комісії                                                                    Сергій Моргунов

 

 

 

Секретар комісії                                                                   Олена Осадчук