Досягнення закладу

2017/2018

Слайд1

Слайд2

Слайд3

Слайд4

Слайд5

Слайд6

Слайд10

Слайд11

Слайд12

Слайд13

Слайд14

Слайд15

Слайд16

Слайд17

Слайд18

Слайд19

Слайд20

Слайд21

Слайд22

Слайд23

Слайд24

Слайд25

Слайд26

Слайд27

Слайд28

Слайд29

Слайд30

Слайд31

 


ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА

ДЕПАРТАМЕНТ  ОСВІТИ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №9

 

 

Н А К А З

26.05.2017р.      №

 

 

Про відзначення досягнень  учнів

та  вчителів  закладу за 2016-2017н.р.

 

 

Протягом  2016-2017 н.р. учнівський  та  педагогічний  колективи  закладу  брали  активну  участь  у  навчальній,  методичній, пошуковій  та  виховній  роботі як  у  закладі, так  і  поза  межами  школи. Вокальний ансамбль закладу здобув перемогу (І місце) у    міському фестивалі-конкурсі української народної пісні «Пісенне джерело» в рамках міського фестивалю художньої самодіяльної творчості  учнівської молоді «Перлини року – 2017».Учасники вокально-хореографічної композиції «В чистім полі» стали лауреатами  міського фестивалю художньої самодіяльної творчості  учнівської молоді «Перлини року – 2017». Заклад став  переможцем у міському конкурсі «Великодні дзвони» та у міському конкурсі «Зимова феєрія». Колективні роботи учнів закладу зайняли І та ІІ   місця  у виставці-конкурсі декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай  і люби свій край»; ІІІ місце у міській виставці –конкурсі дитячих робіт «Паперова країна».

Педагогічні  працівники  закладу взяли  участь  у  фахових  конкурсах «Учитель  року -2017»,  «Вінниця – місто зразкових пішоходів та пасажирів», «Надія року» тощо. Грамоту  Департаменту  освіти  Вінницької  міської  ради та грошову премію  вручено    директору закладу Капусті В.Д. За високий рівень професійної майстерності у наставництві та наданні адресної методичної та практичної допомоги педагогічних працівникам  міста грамотою Департаменту освіти Вінницької міської ради нагороджено заступника директора  з  НВР  Кавку Г.Б. Грамотою Департаменту освіти  Вінницької міської ради нагороджено  заступника директора з виховної роботи Крикус Т.М. за вагомий внесок у справу навчання  і виховання підростаючого покоління.

Учителям Лозовській Г.В. та Кравчук А.Д. вручено сертифікати за участь у Всеукраїнських  конкурсах  «Надія року» та «Учитель року – 2017». Грамотами Департаменту освіти інауки Вінницької облдержадміністрації нагороджено вчителів Баглай Т.М., Кучевську І.П. та Лозовську Г.В. за підготовку переможців та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів : біології, екології, правознавства, інформаційних технологій. Ученю 9А класу  Корчовому М. та вчителю інформатики Лозовській Г.В. на святі «Таланти Поділля 2017» вручено грамоти на грошові винагороди. Вчителю початкових класів Коцюбинській І.І. вручено грамоту Департаменту освіти Вінницької міської ради за перемогу у міському конкурсі «Вінниця- місто зразкових пішоходів та пасажирів». Грошову премію вручено вчителю музики Матвєєвій В.І. за підготовку  переможців     міського фестивалю-конкурсу української народної пісні «Пісенне джерело» в рамках міського фестивалю художньої самодіяльної творчості  учнівської молоді «Перлини року – 2017».

Протягом 2016-2017 н.р. результативно працювали з обдарованими дітьми вчителі Баглай Т.М., Кучевська І.П.,Сусол Г.М., Нестеренко З.Й., Вдовиченко С.І.,Кавка Г.Б., Фіщук С.П., Лозовська Г.В., Добросердова Н.Б., Крикус Т.М., Гуменюк С.В., Сологуб І.М.

Вчителі закладу Півнюк О.В., Носова І.Ю., Матвєєва В.І.,Кучевська І.П., Пивовар І.Ю., Крещенко О.Ю., Крикус Т.М., Фіщук С.П.,  Муравська О.О., Бельдій В.В., Добросердова Н.Б., Баглай Т.М., Дишкантюк І.М., Чернилівська Н.М., Гуменюк С.В., Сусол Г.М.,педагоги-організатори  Гончарук І.І. , Мельник Н.П., шкільний бібліотекар Цодікович Т.В. плідно працювали над підготовкою та проведенням семінарів, круглих столів, відкритих уроків та виховних заходів для педагогів міста та області.

Учні  закладу у 2016-2017р. брали  активну  участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах та Міжнародних  конкурсах.

Виходячи з вищевикладеного,

 

н а к а з у ю:

1.Вручити  грамоти  Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, Департаменту освіти Вінницької міської ради та грошові винагороди від Ради та  адміністрації закладу  переможцям та призерам обласних  предметних олімпіад та конкурсів :

  • Вітковській Ользі ,учениці 10Е класу, за зайняті І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, І місце у ІІ етапі та ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології, ІІ місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, ІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, ІІ місце у конкурсі есе «Культура як шлях до гідного майбутнього», за  перемогу у міському конкурсі «Вінниця –Туреччина. Молодіжний погляд».
  • Браньку Андрію, учню 11 Е класу, за зайняті ІІ місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології,
  • Корчовому Максиму, учню 9а класу ,за зайняті ІІІ місце у ІІ етапі та І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій,
  • Слободянюк Вікторії, учениці 9А класу, за зайняті І місце у ІІ етапі та ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Історія України та державотворення»;

2.Вручити  грамоти  Департаменту освіти Вінницької міської ради та грошові винагороди від Ради  та адміністрації закладу  переможцям та призерам міських  предметних олімпіад та конкурсів :

  • Возику Кирилу, учню 11 Е класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови та вручити бронзовий сертифікат учасника УІІ Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч»,
  • Надибській Олені, учениці 10Е класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії,
  • Левченку Олександру, учню 9А класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії,
  • Кучерук Анні, учениці 8А класу, за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології, ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, ІІІ місце в міському конкурсі на кращого знавця українського правопису «Майстер української орфографії»,
  • Тарасову Арсену, учню 8А класу, за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури,
  • Горбуновій Софії, учениці 8А класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології,
  • Лученко Ользі, учениці 7А класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, І місце в міському конкурсі на кращого знавця українського правопису «Майстер української орфографії»,
  • Малій Марині, учениці 7А класу, за зайняте ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

3.Вручити  грошову винагороду від Ради та  адміністрації закладу

  • Голяновському Ростиславу, учню10Е класу , за технічне забезпечення виховної роботи закладу.

4.Вручити  грамоти  Департаменту освіти Вінницької міської ради і подарунки  від Ради  та адміністрації закладу  переможцям та призерам міських конкурсів :

  • Учасникам вокального ансамблю за зайняте І місце у міському фестивалі-конкурсі української народної пісні «Пісенне джерело» в рамках міського фестивалю художньої самодіяльної творчості  учнівської молоді «Перлини року – 2017».
  • Учасникам-лауреатам вокально-хореографічної композиції «В чистім полі» міського фестивалю художньої самодіяльної творчості  учнівської молоді «Перлини року – 2017».
  • Учасникам міського конкурсу малюнку на асфальті (Кирилюк Вікторія-7А, Хавтирко Дарія -7А, Лученко Оля -7А, Гнатенко Діана-7Б, Панасюк Коля -6А, Ковтун Ліля _6А) за зайняте ІІІ місце,
  • Учнівський колектив 2А класу за зайняте ІІІ місце у міській виставці-конкурсі дитячих робіт «Паперова країна»,
  • Команду учнів Патика Олександра -10Е, Вітковську Ольгу-10Е клас, Лавренюк Вікторію-9А, Нескородєву Анастасі.-9А клас за перемогу у ІІ етапі міського конкурсу юних правознавців «Юні Фемідята -2017»
  • Романишиній Тетяні, учениці 3Б класу, за зайняте ІІІ місце у міській виставці-конкурсі дитячих робіт «Паперова країна»,
  • Білозір Анастасії, учениці 8Б класу, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі поетів-початківців «Зелене гроно»,
  • Аметовій Камілі, учениці 1Б класу, за перемогу у міському конкурсі «Вінниця- місто зразкових пішоходів та пасажирів».
  • Нейц Марії, учениці 2А класу, переможцю міського конкурсу «Великодні дзвони»,
  • Возик Софії, учениці 2А класу, переможцю міського конкурсу «Майстер Краснопису»,
  • Рябошапко Анні, учениці 2Б класу, переможцю міського конкурсу «Майстер Краснопису»,
  • Зеленіній Анні, учениці 9А класу, за зайняте ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», переможцю міського конкурсу «Великодні дзвони», переможцю Всеукраїнської природоохоронно-пропагандистської акції «Птах року 2016».

5.Вручити грамоти  і подарунки  від Ради  та адміністрації закладу  переможцям та призерам міських конкурсів :

  • Нескородєвій Анастасії, учениці 9А класу, переможцю 31 Міжнародного чемпіонату з розвязування логічних математичних задач,
  • Семенець Дарині, учениці 3А класу, призеру 31 Міжнародного чемпіонату з розвязування логічних математичних задач,
  • Кудринецькому Богдану, учню 6А класу, за зайняте ІІІ місце  у відкритій олімпіаді з математики,
  • Кирилюку Олексію та Кирилюку Миколі, учням 8А класу, за зайняте ІІІ місце у 11 міському конкурсі сатири і гумору ім. А.Гарматюка,
  • Іскоростинського Ярослава, учню 3А класу, за зайняте І місце у 11 міському конкурсі сатири і гумору ім. А.Гарматюка,
  1. Вручити грамоту і подарунок від Ради  та адміністрації закладу 
  • Лащенку Дмитру, учню 3А класу, за відмінне навчання, завзятість в досягненні мети, за доброту душі і розум, за виявлену силу волі в оволодінні знаннями та подоланні труднощів.
  1. Вручити грамоти і подарунки від Ради та адміністрації закладу   за спортивні досягнення учням:
  • Джеруку Максиму, учню 10Е класу,
  • Любомському Євгену, учню 8А класу,
  • Прохорчук Єлизаветі, учениці 7А класу,
  • Комар Олені, учениці 9А класу,
  • Ліщинській Анастасії, учениці 7А класу,
  • Сугаку Богдану, учню 7А класу,
  • Березовській Карині, учениці 3Б класу,
  • Оконській Софії, учениці 4А класу,
  • Куленко Марії, учениці 2А класу,
  • Ніколіці Марії, учениці 8А класу,
  • Плохотнюк Дарині, учениці 8А класу,
  • Гнатенку Максиму, учню 2А класу,
  • Красовському Олександру, учню 1Б класу,
  • Волошиній Анастасії, учениці 1Б класу,
  • Журавель Крістіні, учениці 1Б класу,
  • Мартинюк Марії, учениці 1Б класу,
  • Ковтун Маргариті, учениці 1Б класу.
  1. Вручити грамоти і подарунки від Ради та адміністрації закладу   за  участь у культурно-масових та творчих конкурсах учням:
  • Євену Савві,учню 2А класу,
  • Євену Івану, учню 6А класу,
  • Савіновій Анастасії, учениці 4А класу,
  • Гавришук Дарії, учениці 4А класу,
  • Заболотному-Ревусу Володимиру, учню 9А класу,
  • Грабар Юлії, учениці 9А класу,
  • Шереметі Філіпу, учню 8А класу,
  • Вікторовій Вікторії , учениці 8А класу,
  • Хміль Ользі, учениці 11Е класу.

 

  1. Оголосити подяку за  активну  участь  у  житті  школи  батькам
  • Левченко Ользі Миколаївні, голові Ради школи,
  • Андруховій Тетяні Олександрівні, голові батьківського комітету 3А класу,
  • Чубатюк Олені Сергіївні, голові батьківського комітету 4А класу,

10.Даний наказ довести до відома вчителів , учнів та батьків на святі Останнього дзвоника.

11.Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Кавку Г.Б.

 

Директор закладу                                                                         В.Д.Капуста

Вик.Кавка Г.Б.