Педагогічний колектив

9207-%d0%ba%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87

Капуста Валентин Дмитрович –

директор закладу

%d0%ba%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b0

Кавка Галина Богданівна –

заступник директора з навчально-виховної роботи

Крикус Тетяна Михайлівна –

заступник директора з виховної роботи

 Павлова Альона Дмитрівна – секретар закладу 

 

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%85

Банах Лідія Антонівна – вчитель початкових класів,

вища категорія, вчитель-методист,

вихователь групи продовженого дня

sam_4595

Бельдій Веліна Василівна – вчитель початкових класів,

вища категорія, старший вчитель

_6935

Муравська Олена Олегівна – вчитель початкових класів, вища категорія.

%d0%ba%d0%be%d1%86%d1%8e%d0%b1%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0

Коцюбинська Інна Іванівна – вчитель початкових класів,

вища категорія, старший вчитель. 

%d0%b4%d0%b8%d1%88%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%82%d1%8e%d0%ba

 Дишкантюк Ірина Миколаївна – вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

dsc_5598

Кравчук Алла Дмитрівна – вчитель початкових класів,

спеціаліст І категорії.

cam00560

 Білостоцька Інна Станіславівна – вчитель початкових класів,

спеціаліст І категорії.

img_6930

Сельська Зінаїда Петрівна – вчитель початкових класів, спеціалст І категорії

кузовлєва

Кузовлєва Олена Василівна – вчитель початкових класів, 

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Кушнірова Наталя Григорівна- вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель методист

Ткачук Марина Вікторівна –

вчитель початкових класів, спеціаліст

Пайчук Наталія Миколаївна – 

вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії,

вчитель-методист 

Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу

%d1%81%d1%83%d1%81%d0%be%d0%bb

Сусол Галина Миколаївна –  вчитель української мови та літератури,

вища категорія, вчитель-методист

7543-%d0%bf%d0%b8%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%80-%d1%96%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%8e%d1%80%d1%96%d1%97%d0%b2%d0%bd%d0%b0

Пивовар Ірина Юріївна – вчитель української мови  і літератури,

спеціаліст І категорії, старший вчитель

7949793

Вдовиченко Софія Іванівна – вчитель української мови та літератури,

вища категорія, вчитель-методист

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нестеренко Зінаїда Йосипівна –  вчитель української мови та літератури,  

вища категорія, вчитель-методист

%d0%ba%d1%80%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0

Кротова Валентина Павлівна – вчитель російської мови та світової літератури,

вища категорія, вчитель-методист.

%d0%ba%d0%be%d1%82%d0%bb%d1%8f%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0

Котлярова Лідія Іванівна – вчитель російської мови та світової літератури,

вища категорія, вчитель-методист.

Городецька

Городецька Інна Леонідівна –

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії.

Гриценюк Оксана Іванівна –

вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

Постригань Людмила Федорівна вчитель зарубіжної літератури,

спеціаліст вищої категорії

Методичне об’єднання вчителів історії та права

9209-%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%be%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d1%8e%d1%80%d1%96%d1%97%d0%b2%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d1%8f

Крещенко Оксана Юріївна –

вчитель історії, вища категорія, вчитель-методист,

практичний психолог вищої категорії

%d0%ba%d1%83%d1%87%d0%b5%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-3

Кучевська Ірина Петрівна –

вчитель історії та правознавства,

спеціаліст ІІ категорії

Каптола Тамара Іванівна –
вчитель історії, спеціаліст вищої категорії,
вчитель методист
Методичне об’єднання вчителів фізико-математичного циклу
302-%d0%b3%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%8e%d0%ba-%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b0

Гуменюк Світлана Василівна – вчитель математики,

вища категорія, вчитель – методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Грабовська Ольга Михайлівна – вчитель фізики та інформатики,

спеціаліст ІІ категорії.

%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d1%80%d0%b5%d1%82

Чернилівська Наталія Миколаївна – вчитель математики,

вища категорія, старший вчитель.

Карапуз Ірина Олегівна – вчитель фізики та інформатики, магістр

Долгих Світлана Іванівна – вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії

Методичне об’єднання вчителів англійської мови

port-razvorot

Мельник Наталія Петрівна – вчитель англійської мови ,

вища категорія, старший вчитель.

6127-%d0%b3%d0%be%d0%bd%d1%87%d0%b0%d1%80%d1%83%d0%ba-%d1%96%d0%bd%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b0

 Гончарук Інна Іванівна – вчитель англійської мови,

вища категорія, старший вчитель

%d1%84%d1%96%d1%89%d1%83%d0%ba

 Фіщук Світлана Петрівна – вчитель англійської мови,

вища категорія, старший вчитель.

_DSC2885

Швець Олена Сергіївна – вчитель англійської мови, спеціаліст

Богданюк Альона Ігорівна –

вчитель англійської мови та зарубіжної літератури,

спеціаліст

Ропицька Ніна Григорівна –

вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.

Тимчишина Тетяна Анатоліївна – вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 

Методичне об’єднання природничого циклу

%d0%b1%d0%b0%d0%b3%d0%bb%d0%b0%d0%b9

Баглай Тетяна Миколаївна – вчитель біології, вища категорія,

вчитель-методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Добросердова Неля Броніславівна –

вчитель географії та основ здоров’я,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%83%d0%b1

 Сологуб Ірина Миколаївна – вчитель хімії, вища категорія,

старший вчитель.

Гріщенко

 Гріщенко Ірина Василівна – вчитель економіки, спеціаліст ІІ категорії.

Бойко Сергій Іванович – вчитель географії та біології,  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 

Методичне об’єднання вчителів фізичної культури

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Дяк Сергій Валерійович- вчитель фізичної культури,

вища категорія, старший учитель.

41

Носова Інна Юріївна – вчитель фізичної культури та хореографії,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

%d0%ba%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0-%d1%82

Капуста Тамара Степанівна – вчитель предмету “Захист України”,

вища категорія, вчитель-методист. 

 

Методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу

9213-%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b2%d1%94%d1%94%d0%b2%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b0-%d1%85%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d1%83%d0%bb

Матвєєва Валентина Іванівна – вчитель музичного мистецтва,

вища категорія, вчитель-методист

staff71

Задорожна Руслана Алізаманівна –

увчитель трудового навчання,

спеціаліст І категорії

Шевчук Андрій Вікторович – заступник директора з адміністративно-господарської роботи, вчитель трудового навчання, спеціаліст.

Конопацька Людмила Антонівна – вчитель образотворчого мистецтва,

спеціаліст І категорії.