Педагогічний колектив

9207-%d0%ba%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%82%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%87

Капуста Валентин Дмитрович – директор закладу

 %d0%ba%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b0

Кавка Галина Богданівна – заступник директора з навчально-виховної роботи

38017309_285833462179213_1377411022737899520_n

Крикус Тетяна Михайлівна – заступник директора з виховної роботи

 46125912_292526721389434_6168131125106442240_n

 Павлова Альона Дмитрівна – секретар закладу 

Методичне об’єднання вчителів початкових класів

%d0%b1%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%85

Банах Лідія Антонівна – учитель початкових класів,

вища категорія, учитель-методист,

вихователь групи продовженого дня

sam_4595

Бельдій Веліна Василівна – учитель початкових класів,

вища категорія, старший вчитель

_6935

Муравська Олена Олегівна – учитель початкових класів, вища категорія.

%d0%ba%d0%be%d1%86%d1%8e%d0%b1%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0

Коцюбинська Інна Іванівна – учитель початкових класів,

вища категорія, старший вчитель. 

%d0%b4%d0%b8%d1%88%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d1%82%d1%8e%d0%ba Дишкантюк Ірина Миколаївна – учитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

dsc_5598 

Кравчук Алла Дмитрівна – учитель початкових класів,

спеціаліст І категорії.

cam00560 Білостоцька Інна Станіславівна – учитель початкових класів,

спеціаліст І категорії.

Даценко 

Даценко Вікторія Олександрівна – учитель початкових класів,

спеціаліст ІІ категорії 

img_6930

Сельська Зінаїда Петрівна – учитель початкових класів, 

спеціалст І категорії

кузовлєва

Кузовлєва Олена Василівна – учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

Методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу

%d1%81%d1%83%d1%81%d0%be%d0%bb

Сусол Галина Миколаївна – учитель української мови та літератури,

вища категорія, учитель-методист

 7543-%d0%bf%d0%b8%d0%b2%d0%be%d0%b2%d0%b0%d1%80-%d1%96%d1%80%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%8e%d1%80%d1%96%d1%97%d0%b2%d0%bd%d0%b0

Пивовар Ірина Юріївна – учитель української мови  і літератури,

спеціаліст І категорії, старший вчитель

7949793

Вдовиченко Софія Іванівна – учитель української мови та літератури,

вища категорія, учитель-методист

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Нестеренко Зінаїда Йосипівна – учитель української мови та літератури,  вища категорія, учитель-методист

%d0%ba%d1%80%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%b0

Кротова Валентина Павлівна – учитель російської мови та світової літератури, вища категорія, учитель-методист.

%d0%ba%d0%be%d1%82%d0%bb%d1%8f%d1%80%d0%be%d0%b2%d0%b0

Котлярова Лідія Іванівна – учитель російської мови та світової літератури,

вища категорія, учитель-методист.

9209-%d0%ba%d1%80%d0%b5%d1%89%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%be-%d0%be%d0%ba%d1%81%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d1%8e%d1%80%d1%96%d1%97%d0%b2%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d1%81%d1%82%d0%be%d1%80%d1%96%d1%8f

Крещенко Оксана Юріївна – учитель історії, вища категорія,

учитель-методист, практичний психолог вищої категорії

%d0%ba%d1%83%d1%87%d0%b5%d0%b2%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%b0-3

Кучевська Ірина Петрівна – учитель історії та правознавства,

спеціаліст ІІ категорії

Городецька

Городецька Інна Леонідівна – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

Гончар

Гончар Валентина Василівна – вчитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

Методичне об’єднання вчителів фізико-математичного циклу

302-%d0%b3%d1%83%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d1%8e%d0%ba-%d1%81%d0%b2%d1%96%d1%82%d0%bb%d0%b0%d0%bd%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d1%81%d0%b8%d0%bb%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b0

Гуменюк Світлана Василівна – учитель математики,

вища категорія, учитель – методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Грабовська Ольга Михайлівна – учитель фізики та інформатики,

спеціаліст ІІ категорії.

%d0%bf%d0%be%d1%80%d1%82%d1%80%d0%b5%d1%82

Чернилівська Наталія Миколаїівна – учитель математики,

вища категорія, старший учитель.

Батова

Батова Галина Павлівна – вчитель математики,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Методичне об’єднання вчителів англійської мови

port-razvorot

Мельник Наталія Петрівна – учитель англійської мови ,

вища категорія, старший учитель.

 6127-%d0%b3%d0%be%d0%bd%d1%87%d0%b0%d1%80%d1%83%d0%ba-%d1%96%d0%bd%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b0Гончарук Інна Іванівна – учитель англійської мови, вища категорія, старший учитель

%d1%84%d1%96%d1%89%d1%83%d0%ba Фіщук Світлана Петрівна – учитель англійської мови,

вища категорія, старший учитель.

_DSC2885

Швець Олена Сергіївна – учитель англійської мови, спеціаліст

Богданюк

Богданюк Альона Ігорівна – учитель англійської мови та зарубіжної літератури,

спеціаліст

Методичне об’єднання природничого циклу

%d0%b1%d0%b0%d0%b3%d0%bb%d0%b0%d0%b9
Баглай Тетяна Миколаївна – учитель біології, вища категорія,

учитель-методист.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Добросердова Неля Броніславівна – учитель географії та основ здоров’я, спеціаліст вищої категорії, старший учитель

%d1%81%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%83%d0%b1
 Сологуб Ірина Миколаївна – учитель хімії, вища категорія,

старший учитель.

Гріщенко

 Гріщенко Ірина Василівна – учитель економіки, спеціаліст.

Седельов

Седельов Олександр Олександрович – вчитель біології,

спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Методичне об’єднання вчителів фізичної культури

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Дяк Сергій Валерійович- учитель фізичної культури,

вища категорія, старший учитель.

41
Носова Інна Юріївна – учитель фізичної культури та хореографії,

спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

%d0%ba%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d1%82%d0%b0-%d1%82

Капуста Тамара Степанівна – учитель предмету “Захист Вітчизни”,

вища категорія, учитель-методист. 

_DSC2876

Василенко Ігор Олександрович – учитель фізичної культури, спеціаліст

Методичне об’єднання вчителів

художньо-естетичного циклу

9213-%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b2%d1%94%d1%94%d0%b2%d0%b0-%d0%b2%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d1%82%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d1%96%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d1%96%d0%b2%d0%bd%d0%b0-%d1%85%d1%83%d0%b4-%d0%ba%d1%83%d0%bb

Матвєєва Валентина Іванівна – учитель музичного мистецтва,

вища категорія, учитель-методист

%d0%bb%d1%83%d0%bf%d0%be%d0%bb

  Лупол Катерина Олександрівна – учитель обслуговуючої праці,

спеціаліст

Півнюк

Півнюк Олена Вікторівна – учитель обслуговуючої праці,

спеціаліст 

  staff71

Задорожна Руслана Алізаманівна – учитель трудового навчання,

спеціаліст І категорії